Studia

Studio 3

Toto komfortní studio o velikosti 35 m2 s vlastní koupelnou má manželskou postel (výška 61 cm) s kvalitní matrací, koberec, pracovní stůl, křeslo. Součástí studia je kuchyňský kout s lednicí, kávovarem Nespresso, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. K dispozice jsou talíře, hrníčky, sklenice a příbory. LCD televize, Wi-Fi a klimatizace jsou samozřejmostí.Při vašem příjezdu bude nachystána káva v kapslích a pytlíkový čaj. Na vyžádaní půjčujeme zdarma vysoušeč vlasů.

Nezávazně rezervaceDvě osoby:         1.250,-  Kč   pouze manželská postel
Jedna osoba:       950,- Kč

 

Místní poplatek 21,- Kč na osobu a noc.

Studio 4

Toto studio o velikosti 21 m2 s vlastní koupelnou má možnost oddělených postelí, nebo manželskou postel (výška 65 cm) s kvalitní matrací, dřevěnou podlahu, kuchyňský kout, pracovní stůl. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, jídelním stolem, kávovarem Nespresso, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. K dispozici jsou talíře, hrníčky, sklenice a příbory. LCD televize, Wi-Fi a klimatizace jsou samozřejmostí. Při vašem příjezdu bude nachystána káva v kapslích a pytlíkový čaj. Na vyžádání půjčujeme zdarma vysoušeč vlasů.

Nezávazně rezervovatDvě osoby:       1.250,- Kč    pouze manželská postel

Jedna osoba:     950,- Kč

 

Místní poplatek 21,- Kč na osobu a noc.

Studio 5

Toto studio o velikosti 24 m2 má možnost manželské postele nebo oddělených postelí (výška 55 cm) s kvalitní matrací, kobercem, kuchyňským koutem, pracovním stolem. Kuchyňský kout je zařízen lednicí, kávovarem Nespresso, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. K dispozice jsou talíře, hrníčky, sklenice a příbory. LCD televize, Wi-Fi a klimatizace jsou samozřejmostí.
Při vašem příjezdu bude nachystána káva v kapslích a pytlíkový čaj. Na vyžádání půjčujeme zdarma vysoušeč vlasů.

Nezávazně rezervovat

Dvě osoby:            1.250,- Kč   oddělené postele/manželská postel

Jedna osoba:          950,- Kč

Místní poplatek 21,- Kč na osobu a noc.

 

 

 


 

 

Snídaně

dsc_0505a

Snídaně se objednává v restauraci u Rytíře.

Snídaně pro jednu osobu: 110,- Kč

V případě jakýchkoliv Vašich dalších požadavků nás prosím kontaktujte.